Výhody barefoot obuvi

Barefoot topánky přinášejí vašim nohám výhody, které oceníte ve svém každodenním životě při všech činnostech, a jejich nošením se výrazně zvýší komfort a pohodlí, které ve srovnání s běžným typem obuvi nezažijete.

 

 

Jaké jsou pro vaše nohy a chodidla výhody barefoot topánků Antal?

  1. Anatomický tvar - vaše chodidlo má od narození přirozený tvar, nošením běžné obuvi postupně ztrácí tento přirozený tvar, což má za následek různé vedlejší projevy, které s časem začnete pozorovat ve svém zdravotním stavu. Nošení barefoot obuvi dává vašim prstům a chodidlu úplnou svobodu. Anatomický tvar topánky pomáhá předcházet haluxům, otlakům a problémům s páteří.

  2. Tenká podrážka - podrážka barefoot topánky Antal je vyrobena z kvalitních TPU materiálů. Prošla různými zátěžovými testy a má vynikající výsledky v odolnosti proti opotřebení. Celková tloušťka podrážky je pouze 6 milimetrů, z toho 4 milimetry tvoří tloušťku podrážky a 2 milimetry tloušťku originálního vzoru. Poskytuje vám tak úplné pohodlí při chůzi a imituje pohyb naboso, což je u barefoot topánků jedním z základních charakteristických rysů.

  3. Flexibilita - všechny barefoot topánky Antal jsou dokonale flexibilní a žádným způsobem vás neomezuje při přirozené chůzi.

  4. Vzdušné a lehké materiály - při výrobě barefoot obuvi používáme prvotřídní evropské certifikované materiály, jejichž kvalitu neustále testujeme a snažíme se vybírat to nejlepší. Mnoho materiálů, které používáme, je recyklováno nebo recyklovatelné. Navíc jsou všechny materiály velmi funkční a vzdušné. Barefoot obuv Antal je také vyráběna tak, aby měla prvotřídní zpracování a byla lehká jako pírko. Naše topánky jsou ve srovnání s klasickou obuví v některých případech i několikanásobně lehčí.

  5. Nulový drop - je také jednou z hlavních charakteristik barefoot obuvi. Nulový drop znamená, že mezi špičkou a patou není žádný výškový rozdíl a vaše chodidlo je v rovině. To přináší různé výhody, jako je posílení a zapojení svalů chodidel a nohou, které při chůzi v běžných botách nepoužíváte, zlepšení držení těla a rovnováhy.