Značka Antal

Náš příběh: zodpovědností k úspěchu

Jana a Radoslav Antalovi s dcerkou 

Jsme rodinná firma vyrábějící kvalitní barefoot obuv na východním Slovensku. Naše cesta začala v roce 2020, kdy jsme již plně propadli barefootu a rozhodli jsme se vyrábět vlastní, poctivé boty, které budou kvalitní, elegantní, pohodlné a funkční. Hlavní myšlenkou bylo vyrábět je opravdu sami – od výzkumu přes vývoj a výrobu až po distribuci k vám.

Aktivně přispíváme k rozvoji regionu

Naším dalším cílem bylo pomoci rozvíjet zaměstnanost tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Proto jsme svou společnost založili jako sociální podnik, čímž jsme se zavázali k aktivnímu rozvoji komunity a regionu reinvesticí svého zisku v rámci firmy.

Pro místo výroby jsme si vybrali město Medzilaborce. Východní Slovensko má bohatou obuvnickou tradici a je jednou z nejchudších oblastí v EU. Výrobu jsme vybudovali tzv. na zelené louce a poskytli jsme lidem v této lokalitě tolik potřebná pracovní místa.

Městečko Medzilaborce 

Myslíme na každý detail

Všechny materiály pečlivě vybíráme a nakupujeme v EU od prověřených dodavatelů. Spolupracujeme s lokálními dodavateli, abychom přispěli ke snižování uhlíkové stopy zkrácením přepravních tras materiálů.

Boty šijeme z kůže splňující přísné normy, a to od původu materiálu přes šetrnou spotřebu energií, vody, emise, odpadový management až po zdraví a bezpečnost na pracovišti nebo férové ​​pracovní podmínky. Dále používáme certifikované recyklované materiály, které jsou zároveň funkční a odolné. Máme z nich vyrobené dokonce i nitě, šňůrky nebo krabice.

Originální podešev Antal

Vše pod jednou střechou

Celý proces výroby včetně výzkumu, vývoje, skladu, logistiky a prodeje máme pod jednou střechou, což urychlí dodání zboží obchodním partnerům i koncovým zákazníkům. Díky vlastní výrobě a skladu jsme schopni zajistit rychlé dodání i při dalších doobjednávkách.